Nevíte co je to TRUCKTRIAL?

Je to sport, který je o jezdeckém umění, o tom jak překonat zdánlivě nepřekonatelné. Na všech závodech se projíždí abnormálně těžký terén, někdy i uměle vytvořený. Není to o tom pouze zdolat prudký svah, je to o tom se v tomto terénu orientovat a projet stanovenou sekci a umístěné branky i za cenu, že nevíte, zda zákony o zemské přitažlivosti budou platit, nebo jej posunete o něco dál. Pokud to nevyjde, poperete se s těmito zákony příště znovu. Otázku, zda se v sekci, kde je plno bahna i vody „utopíte“, nebo úspěšně projedete, si většinou závodníci pokládají až po závodě. Pro toho, kdo projede, je to otázka zcela jasná, pro toho, kdo neprojede, je to výzva, jak takové náročné úseky pokořit příště. Protože hranice, o které si člověk myslí, že je nepřekonatelná, je ve skutečnosti mnohem, mnohem dál. Nic pro slabé nátury. Je to sport pro opravdu silné jedince.

Soutěž probíhá v 7. kategoriích.

S1 - MB Unimog, Tatra 805

S2 - MB Unimog, IFA W50, Avia, Praga, Viza ROSS

S3 - Tatra 138, Praga V3S, Liaz, Viza ROSS

S4 - Tatra 813 a 815 6x6, Ural

S5 - Tatra 813 8x8

P1 a P2 kategorie malých a velkých unikátních prototypů, kdy každý z vozů je originál.

NABÍDKA SPOLUPRÁCE

1) Jméno partnera v názvu seriálu celého MČR

Tato forma spolupráce umožňuje prezentaci partnera při všech příležitostech, kde je celý seriál zmiňován. Platí nejen na všech závodech, ale i v tiskových materiálech, rádiových spotech, televizních upoutávkách (mediální prezentace), na výstavách, kterých se TTC během roku účastní, zejména pak na podzimní Autoshow v Praze Holešovicích, kde proběhne 2. ročník prestižního Závodu Mistrů.

2) Jméno partnera v názvu jednotlivých závodů

Jedná se o spolupráci na jednotlivý vybraný závod, který ponese jméno partnera. V rámci této spolupráce má partner možnost na daném závodě vytvořit svůj vlastní VIP prostor pro setkání významných obchodních partnerů, pro prezentaci svojí firmy.

V roce 2007 si svoji prezentaci vytvořila v Krásné Lípě u Chomutova firma Cannoneer a.s.

3) Truck Trial show pro Vaší společnost a její dealery

Prezentační akce pro Vaše obchodní partnery v daném regionu. Jedná se o jednodenní akce, které obsahují nejen jízdy pro Vaše partnery na našich trucktrialových speciálech, ale i motorkářskou show, jízdy na čtyřkolkách, Buggy a celodenní raut v cateringovém stanu. Celá akce je zaznamenána našimi kameramany.

4) Prezentace v časopise TRUCK TRIAL info

Truck Trial info je propagační tiskovina informující o seriálu, závodních týmech, pořadateli i partnerech. Jeho cílovou skupinou jsou novináři, posádky, VIP hosté. Určena je ale především divákům na jednotlivých závodech.

- profil partnera v časopisu

- komerční inzerát, PR článek

5) Prezentace na plakátech

Klasická celoroční forma prezentace zaměřená na nejširší veřejnost. Umístění se předpokládá na místech kumulace většího počtu motoristů

a v místech jednotlivých závodů.

- prezentace úrovně partnerství na plakátě

- logo partnera na plakátě

6) VIP prostor, VIP karty

VIP prostor závodiště je významným místem pro setkání významných hostů a partnerů soutěže. VIP karty - označení významných hostů představuje důležitou možnost prezentace na nejvyšší úrovni, související zejména s vytvářením nových partnerských, obchodních,

ale i osobních vztahů.

- hosteska partnera ve VIP prostoru

- VIP karty pro partnera a jeho hosty

- rozdávání prezentačního materiálu ve VIP prostoru

- umístění loga partnera ve VIP prostoru

- logo partnera na VIP kartách

7) Prezentace na závodišti

Prostor závodiště představuje možnost plošné prezentace. Jenom obvod jednotlivých závodních sekcí umožňuje umístění reklamy, která je pak neustále v zorném poli diváků, televizních kamer i objektivů fotoreportérů.

- transparenty partnera kolem závodní trati

- transparenty partnera v depu

- transparent partnera u pořadatelské sekce

8) Prezentace a prodej produktů, služeb partnera

Závodiště je místem kumulace tisíců lidí, kteří rádi mezi jednotlivými sekcemi uvítají možnost seznámit se s nabídkou zboží nebo služeb partnera.

- prezentace produktů partnera

- prezentace služeb partnera

- prodej služeb a produktů partnera

9) Rozdávání propagačních materiálů partnera

Na závodišti je možnost předat pomocí hostesek propagační materiál partnera

10) Výstavy a veletrhy

Pořadatel se účastní celorepublikových

a regionálních výstav a veletrhů. Nabízí

se možnost dalšího rozvoje spolupráce při prezentaci partnera.

11) Vozidla

Pořadatel závodu má na každém startujícím vozidle ze čtyř stran vyhrazeno místo pro prezentaci partnera.

12) VHS a DVD

Z každého jednotlivého závodu

je pořízena videodokumentace zachycující ty nejlepší záběry. Na konci sezóny je zpracován kompletní záznam na VHS nebo DVD. Návštěvník má možnost sledovat události celé sezóny v klidu rodinného krbu.

13) Databáze

Distribuce propagačních předmětů, distribuce VHS, DVD záznamů, ankety, to vše a mnoho dalšího doplňuje možnosti spolupráce

s partnerem a možnost využití pro své účely databázi kontaktů.

2023 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates