Mimořádné opatření:

Datum zveřejnění

Dobré ráno Vám všem,
vzhledem k další vlně rozvolnění nařízené vládou, můžeme s radostí oznámit odstartování sezóny 2020. Sezóna bude zkrácena na pouhé 4 závody.
První závod v letošní sezóny bude v Kunštátě, a to v plánovaném termínu 8. – 9. srpna. Druhým závodem navštívíme lokalitu v Jihlavě 29. – 30. srpna.
Třetí závod se uskuteční v Černuci u Velvar 12. – 13. září. Posledním závodem sezóny budou  Milovice u Nymburka v termínu 10. – 11. října.

Kvůli podmínkám nařízeným vládou o hromadných akcích je z organizačních důvodů zapotřebí se včas přihlásit na daný závod.
S tím je samozřejmě spojené včasné uhrazení startovného na daný závod, který posádka pojede (startovné se hradí převodem na účet 237775939/0300).
Ti, co již zaplatili startovné na Milovický závod, jsou považováni za přihlášené na závod v Kunštátě.
Posádky, které mají uhrazeno startovné potvrdí svou účast  e–mailem.
Pokud by vláda ČR změnila podmínky pro pořádání kulturních, sportovních a hromadných akcí, bude sezona pozastavena, popřípadě zrušena.

Členové posádek, kteří by měli zájem aktivně pomoc s průběhem konání závodu, kontaktujte pana Zdeňka Růžičku (tel: +420 773 073 829, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Těšíme se na Vás v Kunštátě

S pozdravem
Ladislav Deker

2020 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates