Dovolujeme si Vás pozvat na druhý závod sezóny 2020. Jedná se opět o závod na tankodromu Pístov u Jihlavy, jako každý rok Vás čeká spousta zábavy a lákavá podívaná. Můžete se těšit na staré i nové jezdce, posádky a trucky.

Při cestě na závodiště pomohou tyto mapky s označeným průjezdem Jihlavou ...

Mapa1, Mapa2, Mapa3

 

TTJihlava2020s 

>>> Mapa <<<

>>> Plakát <<<

Dobré ráno Vám všem,
vzhledem k další vlně rozvolnění nařízené vládou, můžeme s radostí oznámit odstartování sezóny 2020. Sezóna bude zkrácena na pouhé 4 závody.
První závod v letošní sezóny bude v Kunštátě, a to v plánovaném termínu 8. – 9. srpna. Druhým závodem navštívíme lokalitu v Jihlavě 29. – 30. srpna.
Třetí závod se uskuteční v Černuci u Velvar 12. – 13. září. Posledním závodem sezóny budou  Milovice u Nymburka v termínu 10. – 11. října.

Kvůli podmínkám nařízeným vládou o hromadných akcích je z organizačních důvodů zapotřebí se včas přihlásit na daný závod.
S tím je samozřejmě spojené včasné uhrazení startovného na daný závod, který posádka pojede (startovné se hradí převodem na účet 237775939/0300).
Ti, co již zaplatili startovné na Milovický závod, jsou považováni za přihlášené na závod v Kunštátě.
Posádky, které mají uhrazeno startovné potvrdí svou účast  e–mailem.
Pokud by vláda ČR změnila podmínky pro pořádání kulturních, sportovních a hromadných akcí, bude sezona pozastavena, popřípadě zrušena.

Členové posádek, kteří by měli zájem aktivně pomoc s průběhem konání závodu, kontaktujte pana Zdeňka Růžičku (tel: +420 773 073 829, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Těšíme se na Vás v Kunštátě

S pozdravem
Ladislav Deker

1. 08 - 09. srpen Kunštát
2. 29 - 30. srpen Jihlava
3. 12 - 13. září Černuc
4. 10 - 11. řijen Milovice u Nymburka

 

 

Vzhledem ke skutečnosti, že i v letošním roce se na startu objeví nové soutěžní stroje a posádky, je nutné, aby organizační tým před každým závodem měl informace o počtu startujících v jednotlivých kategoriích.

 1. Přihlášení posádky na závod: každá posádka, která se bude účastnit daného závodu se přihlásí nejpozději 14 dní před daným termínem, aby bylo možné zajistit odpovídající počet komisařů do sekcí. Přihlásit se posádky mohou e-mailem nebo zprávou SMS.
 2. Startovné:
  • 3 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  30 kalendářních dnů před daným závodem. Tato částka musí být v tomto termínu připsána na bankovní účet. Posádka se již nemusí na závod přihlašovat.
  • 4 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  14 kalendářních dnů před daným závodem. Platí pro posádky, které se na daný závod v termínu předem přihlásí.
  • 5 000,- Kč hrazené bankovním převodem pro posádky, které se na daný závod v termínu nepřihlásí .
  • POZOR! Platba startovného pouze přes účet č:237775939/0300. Platba v hotovosti není možná !!!
 3. V roce 2020 se uskuteční celkem 4 závody a všechny se budou započítávat do celkového hodnocení MČR v Trucktrialu. Minimální počet závodů které budou zahrnuty do celkového hodnocení jsou 3. Posádky, které neodjedou minimální počet závodů se tak stanou pouze účastníky MČR v Trucktrialu.
 4. Pozor! Proběhla aktualizaceí pravidel. Prostudujte si zvláště technické předpisy a podmínky. Pokud by bylo něco nejasného, kontaktujte vedení TTC. Na pozdější stížnosti nebude brán zřetel.
2020 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates