Hezký den Vám všem,

jménem celého vedení TT Vám bohužel musím oznámit, že letošní zkrácená sezona, je předčasně ukončena. Vzhledem k vývoji situace ohledně COVID-19 a nařízení Ministerstva zdravotnictví, viz příloha, jsme nuceni zrušit avizovaný poslední závod v Milovicích a zároveň tímto ukončit letošní sezonu českého mistrovství v Truck trialu. Posádkám, které již uhradili startovné, bude v co nejbližší době vráceno.
Vyhlášení letošních mistrů včetně závodu v Černuci se odkládá prozatím na neurčito. Věříme, že všichni tuto nelehkou dobu společně překonáme a v příštím roce zahájíme plnohodnotnou sezonu TT.

S pozdravem Ladislav Deker

Bohumil Báša

Zdeněk Růžička

 

 

 

     Již 22. sezóna MČR. Soutěže upravených nákladních vozů v extrémně těžkém terénu. Je to sport, který je o jezdeckém umění, o tom jak překonat zdánlivě nepřekonatelné. Na všech závodech se projíždí abnormálně těžký terén, někdy i uměle vytvořený. Není to o tom pouze zdolat prudký svah, je to o tom se v terénu orientovat a projet stanovenou sekci a umístěné branky i za cenu, že nevíte, zda zákony o zemské přitažlivosti budou platit, nebo jej posunete o něco dál. Otázku, zda se v sekci, kde je plno bahna i vody „utopíte“, nebo úspěšně projedete, si většinou závodníci pokládají až po závodě. Pro toho, kdo projede, je to otázka zcela jasná, pro toho, kdo neprojede, je to výzva, jak takové náročné úseky pokořit příště. Je to sport pro opravdu silné jedince

https://sport5.cz/archiv/mcr-v-truck-trialu-2020-1-kunstat-304dc685.html

 

Hezký den Vám všem,
jménem celého vedení TT Vám bohužel musím oznámit, že letošní zkrácená sezona, je předčasně ukončena.
Vzhledem k vývoji situace ohledně COVID-19 a nařízení Ministerstva zdravotnictví, viz příloha, jsme nuceni zrušit avizovaný poslední závod v Milovicích a zároveň tímto ukončit letošní sezonu českého mistrovství v Truck trialu. Posádkám, které již uhradili startovné, bude v co nejbližší době vráceno. Vyhlášení letošních mistrů včetně závodu v Černuci se odkládá prozatím na neurčito.
Věříme, že všichni tuto nelehkou dobu společně překonáme a v příštím roce zahájíme plnohodnotnou sezonu TT.
S pozdravem
Ladislav Deker
Bohumil Báša
Zdeněk Růžička

Vzhledem ke skutečnosti, že i v letošním roce se na startu objeví nové soutěžní stroje a posádky, je nutné, aby organizační tým před každým závodem měl informace o počtu startujících v jednotlivých kategoriích.

 1. Přihlášení posádky na závod: každá posádka, která se bude účastnit daného závodu se přihlásí nejpozději 14 dní před daným termínem, aby bylo možné zajistit odpovídající počet komisařů do sekcí. Přihlásit se posádky mohou e-mailem nebo zprávou SMS.
 2. Startovné:
  • 3 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  30 kalendářních dnů před daným závodem. Tato částka musí být v tomto termínu připsána na bankovní účet. Posádka se již nemusí na závod přihlašovat.
  • 4 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  14 kalendářních dnů před daným závodem. Platí pro posádky, které se na daný závod v termínu předem přihlásí.
  • 5 000,- Kč hrazené bankovním převodem pro posádky, které se na daný závod v termínu nepřihlásí .
  • POZOR! Platba startovného pouze přes účet č:237775939/0300. Platba v hotovosti není možná !!!
 3. V roce 2020 se uskuteční celkem 4 závody a všechny se budou započítávat do celkového hodnocení MČR v Trucktrialu. Minimální počet závodů které budou zahrnuty do celkového hodnocení jsou 3. Posádky, které neodjedou minimální počet závodů se tak stanou pouze účastníky MČR v Trucktrialu.
 4. Pozor! Proběhla aktualizaceí pravidel. Prostudujte si zvláště technické předpisy a podmínky. Pokud by bylo něco nejasného, kontaktujte vedení TTC. Na pozdější stížnosti nebude brán zřetel.
2020 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták