Mám tu příjemnou povinnost Vás pozvat na poslední čtvrtý závod sezóny 2020. Jedná se o závod v Milovicích, jako každý rok Vás čeká spousta zábavy a lákavá podívaná. Můžete se těšit na staré i nové jezdce, posádky a trucky.

 

TTMilovice2020s

>>> Mapa <<<

>>> Plakát <<<

     Již 22. sezóna MČR. Soutěže upravených nákladních vozů v extrémně těžkém terénu. Je to sport, který je o jezdeckém umění, o tom jak překonat zdánlivě nepřekonatelné. Na všech závodech se projíždí abnormálně těžký terén, někdy i uměle vytvořený. Není to o tom pouze zdolat prudký svah, je to o tom se v terénu orientovat a projet stanovenou sekci a umístěné branky i za cenu, že nevíte, zda zákony o zemské přitažlivosti budou platit, nebo jej posunete o něco dál. Otázku, zda se v sekci, kde je plno bahna i vody „utopíte“, nebo úspěšně projedete, si většinou závodníci pokládají až po závodě. Pro toho, kdo projede, je to otázka zcela jasná, pro toho, kdo neprojede, je to výzva, jak takové náročné úseky pokořit příště. Je to sport pro opravdu silné jedince

https://sport5.cz/archiv/mcr-v-truck-trialu-2020-1-kunstat-304dc685.html

 

Dobré ráno Vám všem,
vzhledem k další vlně rozvolnění nařízené vládou, můžeme s radostí oznámit odstartování sezóny 2020. Sezóna bude zkrácena na pouhé 4 závody.
První závod v letošní sezóny bude v Kunštátě, a to v plánovaném termínu 8. – 9. srpna. Druhým závodem navštívíme lokalitu v Jihlavě 29. – 30. srpna.
Třetí závod se uskuteční v Černuci u Velvar 12. – 13. září. Posledním závodem sezóny budou  Milovice u Nymburka v termínu 10. – 11. října.

Kvůli podmínkám nařízeným vládou o hromadných akcích je z organizačních důvodů zapotřebí se včas přihlásit na daný závod.
S tím je samozřejmě spojené včasné uhrazení startovného na daný závod, který posádka pojede (startovné se hradí převodem na účet 237775939/0300).
Ti, co již zaplatili startovné na Milovický závod, jsou považováni za přihlášené na závod v Kunštátě.
Posádky, které mají uhrazeno startovné potvrdí svou účast  e–mailem.
Pokud by vláda ČR změnila podmínky pro pořádání kulturních, sportovních a hromadných akcí, bude sezona pozastavena, popřípadě zrušena.

Členové posádek, kteří by měli zájem aktivně pomoc s průběhem konání závodu, kontaktujte pana Zdeňka Růžičku (tel: +420 773 073 829, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Těšíme se na Vás v Kunštátě

S pozdravem
Ladislav Deker

1. 08 - 09. srpen Kunštát
2. 29 - 30. srpen Jihlava
3. 12 - 13. září Černuc
4. 10 - 11. řijen Milovice u Nymburka

 

 

Vzhledem ke skutečnosti, že i v letošním roce se na startu objeví nové soutěžní stroje a posádky, je nutné, aby organizační tým před každým závodem měl informace o počtu startujících v jednotlivých kategoriích.

 1. Přihlášení posádky na závod: každá posádka, která se bude účastnit daného závodu se přihlásí nejpozději 14 dní před daným termínem, aby bylo možné zajistit odpovídající počet komisařů do sekcí. Přihlásit se posádky mohou e-mailem nebo zprávou SMS.
 2. Startovné:
  • 3 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  30 kalendářních dnů před daným závodem. Tato částka musí být v tomto termínu připsána na bankovní účet. Posádka se již nemusí na závod přihlašovat.
  • 4 000,- Kč hrazené bankovním převodem nejpozději  14 kalendářních dnů před daným závodem. Platí pro posádky, které se na daný závod v termínu předem přihlásí.
  • 5 000,- Kč hrazené bankovním převodem pro posádky, které se na daný závod v termínu nepřihlásí .
  • POZOR! Platba startovného pouze přes účet č:237775939/0300. Platba v hotovosti není možná !!!
 3. V roce 2020 se uskuteční celkem 4 závody a všechny se budou započítávat do celkového hodnocení MČR v Trucktrialu. Minimální počet závodů které budou zahrnuty do celkového hodnocení jsou 3. Posádky, které neodjedou minimální počet závodů se tak stanou pouze účastníky MČR v Trucktrialu.
 4. Pozor! Proběhla aktualizaceí pravidel. Prostudujte si zvláště technické předpisy a podmínky. Pokud by bylo něco nejasného, kontaktujte vedení TTC. Na pozdější stížnosti nebude brán zřetel.
2020 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates