Výsledky ze závodu v lokalitě Drnovice 1. 09. 2007


Group S1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 106 Václav Kabourek Jindřich Hubený ml. 1142 20
2 107 Jochen Reinwarth Swen Schulze 2358 17
3 154 Luděk Bartůšek Jan Zábřeský 3490 15
4 119 Pavel Kocourek Jakub Krása 5232 14
5 110 Tomáš Krása Petr Kunz Jaroslav Šanda 5309 13

Group S2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 213 František Slunéčko Johanka Slunéčková (Daumová) 411 20
2 214 Tomáš Pražák Ondřej Vodička 493 17
3 250 Rolf Kempf Peter Schmidt 624 15
4 206 Bohumír Čáp Radovan Švanda 685 14
5 222 Pavel Cacák Martin Sviták 970 13
6 230 Jan Šebor Pavel Bečka 1114 12
7 205 Petr Zelenka Pavel Toth 1156 11

Group S3

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 320 František Horáček Luděk Zukriegel 1205 20
2 382 Zdeněk Veverka Lukáš Veverka 1302 17
3 373 Václav Kresta ml. Šárka Kohlová 1384 15
4 370 Dieter Wollenberg Lutz Hechler 1597 14
5 385 Bronislav Ševčík Oldřich Vašut 1922 13
6 351 Roman Seknička Pavel Zeman 1978 12
7 333 Václav Kresta st. Antonín Šrétr 2205 11

Group S4

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 440 Jaroslav Kocourek Petr Leichner 2160 20
2 450 Pavel Vrbický Jiří Coufal Jiří Kratochvíl 2162 17
3 441 Luděk Novotný jomef Bárta 2610 15
4 456 Milan Hrad Jan Hrad 2907 14
5 460 Jiří Benda ml. Pavel Benda 2910 13

Group S5

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 517 Rudolf Korytář Robert Novotný 827 20
2 556 Lukáš Korytář Štěpán Antala 946 17
3 538 František Svoboda Petr Ťažký Václav Svoboda 1069 15
4 521 Jiří Vetro Lukáš Vetro Petr Beran 1143 14
5 522 jomef Stoklasa Lukáš Šolc Karel Plný 1169 13
6 503 Jiří Soukup Pavel Oberman 1270 12
7 543 Petr Jansa Jan Balšán Michal Jansa 1306 11
8 561 Adam Staněk jomef Řičičář 1318 10
9 530 Tomáš Jansa Jiří Jansa 1346 9
10 567 Petr Cahyna Jiří Pištora 1414 8
11 525 Helena Obermanová Helena Obermanová ml. Antonín Hršel 1461 7
12 511 Pavel Jiška Petr Kmeť Pavel Kmeť 1463 6
13 513 Vladimír Meško Lukáš Meško Milan Oulehla 1708 5
14 520 Rostislav Drahokoupil Vladimír Krčil 2950 4

Group P1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 611 Miroslav Pouzar Martin Kuna 1178 20
2 612 David Harasim Pavel Prospěch 1226 17

Group P2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 700 Láďa Jacháček Jiří Špeta 1336 20
2 702 Libor Kopeček David Šindelář 1566 17
3 705 Jiří Benda st. Barbora Hvězdová 2654 15
2017 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates