Výsledky ze závodu v lokalitě Písek 12. 05. 2007


Group S1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 106 Václav Kabourek Jindřich Hubený ml. 249 20
2 108 Jindřich Hubený st. Vlasta Malíková 650 17
3 114 Martin Bílý jomef Bílý 1511 15
4 112 Ivan Pátek Karel Tomášek 1712 14
5 154 Luděk Bartůšek Jan Zábřeský 3119 13
6 110 Tomáš Krása Petr Kunz Jaroslav Šanda 4248 12
7 119 Pavel Kocourek Jakub Krása 4668 11

Group S2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 214 Tomáš Pražák Ondřej Vodička 469 20
2 206 Bohumír Čáp Radovan Švanda 715 17
3 213 František Slunéčko Johanka Slunéčková (Daumová) 720 15
4 230 Jan Šebor Pavel Bečka 943 14
5 205 Petr Zelenka Pavel Toth 1641 13

Group S3

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 370 Dieter Wollenberg Lutz Hechler 922 20
2 347 Václav Adámek Jakub Adámek 1267 17
3 320 František Horáček Luděk Zukriegel 1296 15
4 335 Radek Vejr Jan Morávek 1500 14
5 382 Zdeněk Veverka Lukáš Veverka 1568 13
6 315 Václav Koubek Jiří Zoula Radek Fučík 1596 12
7 333 Václav Kresta st. Antonín Šrétr 1657 11
8 352 Jiří Volf Petr Čechvala 1929 10
9 373 Václav Kresta ml. Šárka Kohlová 2173 9
10 326 Jan Roubík Václav Porkristl 2186 8

Group S4

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 440 Jaroslav Kocourek Petr Leichner 1732 20
2 441 Luděk Novotný jomef Bárta 2232 17
3 456 Milan Hrad Jan Hrad 2687 15
4 460 Jiří Benda ml. Pavel Benda 2711 14
5 470 Jaroslav Klinkáček Michal Coubal 2865 13

Group S5

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 543 Petr Jansa Jan Balšán Michal Jansa 319 20
2 522 jomef Stoklasa Karel Vodník 442 17
2 517 Rudolf Korytář Robert Novotný 442 17
3 556 Lukáš Korytář Štěpán Antala 469 15
4 567 Petr Cahyna Jiří Pištora 530 14
5 530 Tomáš Jansa Jiří Jansa 615 13
6 561 Adam Staněk jomef Řičičář 653 12
7 513 Vladimír Meško Lukáš Meško Milan Oulehla 668 11
8 510 Tomáš Holomý Martin Krepindl 731 10
9 511 Pavel Jiška Petr Kmeť Pavel Kmeť 752 9
10 525 Helena Obermanová Helena Obermanová ml. Antonín Hršel 793 8
11 538 František Svoboda Petr Ťažký Václav Svoboda 799 7
12 521 Jiří Vetro Lukáš Vetro Petr Beran 853 6
13 531 Milan Jansa Milan Hruška Luboš Nezbeda 970 5
14 503 Jiří Soukup Pavel Oberman 981 4

Group P1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 612 David Harasim Pavel Prospěch 198 20
2 613 Jiří Pacur Kamil Pacur 1112 17
3 611 Miroslav Pouzar Martin Kuna 2130 15

Group P2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 702 Libor Kopeček Standa Kopeček 710 20
2 700 Láďa Jacháček Jiří Špeta 853 17
3 705 Jiří Benda st. Barbora Hvězdová 1791 15
2017 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates