Výsledky ze závodu v lokalitě Milovice 21. 04. 2007


Group S1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 108 Jindřich Hubený st. Vlasta Malíková 487 20
2 114 Martin Bílý jomef Bílý 1079 17
3 110 Tomáš Krása Petr Kunz Jaroslav Šanda 1191 15
4 106 Václav Kabourek René Filipi 1194 14
5 154 Luděk Bartůšek Jan Zábřeský Daniel Böhm 1598 13
6 112 Ivan Pátek Petr Novák 1861 12
7 119 Pavel Kocourek Jakub Krása 2196 11

Group S2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 213 František Slunéčko Johanka Slunéčková (Daumová) 136 20
2 206 Bohumír Čáp Radovan Švanda 416 17
3 230 Jan Šebor Pavel Bečka 476 15
4 214 Tomáš Pražák Ondřej Vodička 654 14
5 205 Petr Zelenka Pavel Toth 1609 13

Group S3

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 320 František Horáček Luděk Zukriegel 442 20
2 370 Dieter Wollenberg Lutz Hechler 786 17
3 373 Václav Kresta ml. Šárka Kohlová 794 15
4 352 Jiří Volf Petr Čechvala 915 14
5 347 Václav Adámek Jakub Adámek 931 13
6 333 Václav Kresta st. Antonín Šrétr 949 12
7 382 Zdeněk Veverka Lukáš Veverka 1790 11
8 335 Radek Vejr Jan Morávek 1912 10

Group S4

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 440 Jaroslav Kocourek Petr Leichner 1911 20
2 460 Jiří Benda ml. Pavel Benda 2454 17
3 456 Milan Hrad Jan Hrad 3380 15
4 470 Jaroslav Klinkáček Michal Coubal 3532 14

Group S5

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 520 Rostislav Drahokoupil Vladimír Krčil 364 20
2 511 Pavel Jiška Petr Kmeť Pavel Kmeť 459 17
3 517 Rudolf Korytář Robert Novotný 486 15
4 522 jomef Stoklasa Lukáš Šolc Karel Plný 539 14
5 561 Adam Staněk jomef Řičičář 547 13
6 503 Jiří Soukup Pavel Oberman 578 12
7 543 Petr Jansa Jan Balšán Michal Jansa 600 11
8 531 Milan Jansa Petr Čada 676 10
9 567 Petr Cahyna Jiří Pištora 747 9
10 530 Tomáš Jansa Jiří Jansa 798 8
11 513 Vladimír Meško Lukáš Meško Milan Oulehla 805 7
12 510 Tomáš Holomý Martin Krepindl 865 6
13 556 Lukáš Korytář Štěpán Antala 885 5
14 525 Helena Obermanová Helena Obermanová ml. Antonín Hršel 1547 4

Group P1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 611 Miroslav Pouzar Martin Kuna 964 20
2 612 David Harasim Pavel Prospěch 1643 17
3 613 Jiří Pacur Kamil Pacur 1764 15

Group P2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 700 Láďa Jacháček Jiří Špeta 894 20
2 705 Jiří Benda st. Barbora Hvězdová 4174 17
2017 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates