Výsledky ze závodu v lokalitě Postoloprty 20. 08. 2005


Group S1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 106 Václav Kabourek Milan Kočí 791 20
2 104 Jiří Špeta Vlasta Malíková 1881 17
3 101 Rolf Kempf Jens Rellecke Küster Steffen 2019 0
4 114 Martin Bílý Martin Turner 2398 15
5 148 Marek Šmat Karel Šoupa 3209 14
6 119 Pavel Kocourek Jakub Krása 4705 13
7 110 Tomáš Krása Petr Kunz 4898 12
8 113 Ojomo Minařík David Šifalda 5247 11

Group S2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 206 Bohumír Čáp Radovan Švanda 780 20
2 214 Tomáš Pražák Ondřej Vodička 928 17
3 230 Karel Fiala Zdeněk Škopek 972 15
6 211 Pavel Cacák Martin Sviták 1408 14
11 205 Petr Zelenka Pavel Toth 1736 13
13 215 Pavel Vomáčka Jiří Vopálecký 2292 12

Group S3

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 316 Jaroslav Dána Jan Roubík 884 20
2 320 František Horáček Jiří Kačer 1040 17
3 347 Václav Adámek Jakub Adámek 1204 15
4 309 Rudolf Kay Peggy Höppner Pierre Seifert 1041 0
4 325 Roman Mašek Martin Kočí 1218 14
5 302 Kai Bräutigam Steffen Hoffmann 1394 0
5 335 jomef Žák Václav Schertler 1467 13
6 334 Karel Voráček Stanislav Plevko 1682 12
7 305 Roland Ojom Kathrin Ojom Michael Zimmermann 1440 0
7 333 Václav Kresta st. Václav Kresta ml. 2304 11
8 315 Václav Koubek Jiří Zoula Radek Fučík 2772 10
8 307 Jörg Fuestel Thomas Stier 1450 0
9 311 Mathias Neuhaus Detlef Neuhaus Manfred Spletzer 1610 0
10 304 Roland Ojom Kathrin Ojom Jörg Eidner 1647 0
12 306 Daniel Günther Philipp Hönisch Uwe Irmschler 1986 0
14 310 Jörg Menge Dietmar Franke 4628 0

Group S4

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 406 Jan Stendike Cornelia Schumann 1389 0
2 401 Jan Borzym Marco Seidl Jens Fijomkau 1436 0
3 404 Maik Lindemann Simone Eckardt Petra Rinneberg 1634 0
4 407 Silvio Halm Michael Stendike 1749 0
5 450 Pavel Vrbický Jiří Coufal Jiří Kratochvíl 2740 20

Group S5

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 503 Jiří Soukup Pavel Brožek 1004 20
2 501 René Steinbach Mario Lorbeer Jaqueline König 1035 0
3 517 Rudolf Korytář Robert Novotný 1097 17
4 502 Marcel Hartung Frank Goldhammer 1145 0
5 504 Robby Hager Lars Hiller Tobias Holzberger 1247 0
6 520 Rostislav Drahokoupil Vladimír Krčil 1274 15
7 507 Uwe Huppertz Benno Winter Tobias Winter 1302 0
8 567 Petr Cahyna Petr Jansa 1587 14
9 511 Pavel Jiška Petr Kmeť Pavel Kmeť 1797 13
10 525 Helena Obermanová Vladimír Meško Antonín Hršel 2286 12
11 512 Majomhias Große Jan Labahn Heiko Nötzel 2567 0

Group P1

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 654 Jan Patřičný Jiři Tupáček 1105 20
2 611 Miroslav Pouzar Martin Kuna 1123 17
3 604 Miroslav Kalbač Luboš Krampera 6794 15

Group P2

Pořadí Číslo Řidič Spolujezdec 1 Spolujezdec 2 Trestné body Body
1 700 Láďa Jacháček Michal Polák 1793 20
2 702 Libor Kopeček Radko Sýkora 2274 17
2017 (c)www.trucktrial.cz - Design by Jiří Peták
By Free joomla 1.7 Templates